KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914046
*
nr 1291 4046
Stig MÃ¥nsson
(f. 1912), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad 1963. Olja på duk, 53x38 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 november 2019
kl 18:21:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 19:13:20
1
200 kr
23/11 11:21:15
2
150 kr
23/11 11:21:15
1
200 kr (Budbetjänt)
24/11 13:21:51
3
250 kr
25/11 15:56:38
1
400 kr
25/11 18:02:54
3
350 kr
25/11 18:02:54
1
400 kr (Budbetjänt)
25/11 18:05:13
3
450 kr
25/11 18:16:15
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:13
-
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:20
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:04
-
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43
*
Stig MÃ¥nsson
Läs om budbetjänten
nr 1291 4046
Stig MÃ¥nsson
(f. 1912), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad 1963. Olja på duk, 53x38 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 november 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/11 19:13:20 | 1 | 200 kr |
23/11 11:21:15 | 2 | 150 kr |
23/11 11:21:15 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
24/11 13:21:51 | 3 | 250 kr |
25/11 15:56:38 | 1 | 400 kr |
25/11 18:02:54 | 3 | 350 kr |
25/11 18:02:54 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
25/11 18:05:13 | 3 | 450 kr |
25/11 18:16:15 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:13 -
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:20 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:04 -
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43